Asma Tavan Ustası

0533 561 7642
Contact Author
fallback-no-image-24

Ülkemizde asma tavan genellikle kötü görüntülerin gizlenmesi, daha modern ve ıık mekanlar oluıuturulması maksadı ile kullanılmaktadır. Oysa Avrupa ülkelerinde asma tavan en az bunlar kadar daha önemli bir işleve sahiptir.

Asma tavanlar ortam ile tavan arasında bir perde oluşturur. Oluşacak nemli ortamlar ile yaşam mahallini izole edebilir. Tavanda bir bütünlük sağlayarak hava akışını düzenli kılar ve durgun hava (kötü – bayat hava) oluşumunu engeller.

Tüm bunlarla birlikte asma tavan seçiminde amacına uygun karar vermek gereklidir. Asma Tavan Ustası tasarım & dekorasyonlarında farklı seçenekleri ile, geniş model ve renk alternatifleri sunmaktadır. Geleceğin modern çizgilerini taşıyan mekanlarınız için asma tavan konusunda tecrübemizi deneyiniz.

Asma Tavan Nerelerde Kullanılabilir
Büro ve İşyerleri
Sanayi Yapıları
Hastaneler
Restaurantlar
Spor Salonları
Alıı Veriş Merkezleri
Bankalar
Mağazalar
Konutlar ( Banyo, WC, Mutfak )
Metrolarda
Fabrikalarda
Prefabrik Yapılarda
Konferans Salonlarında
Akar Yakıt İstasyonlarında

Asma Tavanın Avantajları
Hafiftir, montajı kolaydır, pratiktir.
En yüksek akustik özelliıe sahiptir,
Yanmaz,
Yeniden boyama gerektirmez, silinebilir,
Paslanmaz, okside olmaz,
Çevre dostudur.


web tasarim perdeci Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat